CZARTER KATAMARANU W EUROPIE​

Europa, to istne El Dorado dla katamaranów luksusowych!

Jest to rejon bardzo rozległy i różnorodny. Jest tu miejsce dla osób lubiących rozrywki na lądzie, modne kluby i nocne życie, ale także dla tych, którzy cenią sobie ciszę, niespieszne lokalne życie i wypoczynek z dala od zgiełku.

W każdym kraju, czy to będzie Grecja, Włochy czy Chorwacja znajdziesz miejsca, które będą odpowiednie dla każdego rodzaju spędzania czasu.

Czarter katamaranu luksusowego | Grecja

Zobacz tutaj

Czarter luksusowego katamaranu | Chorwacja

Zobacz tutaj

Gdy cenisz sobie elegancję i szyk, to z pewnością nie możesz pominąć portów Włoch (Sardynii i Wysp Liparyjskich) i Francji. Tu spotyka się cała towarzyska śmietanka. Na Sardynii w Porto Cervo można napotkać jachty ważnych tego świata oraz na Lazurowym Wybrzeżu. Nie mniej, jeżeli z blichtrem wielkiego świata nie masz po drodze, to znajdziesz wiele spokojnych miejsc, nie odwiedzanych tak tłumnie. W Zakopanym na Krupówkach też jest jest ciasno i gwarno, albo w Sopocie na Monciaku, wystarczy jednak przejść się kilometr dalej i jest zdecydowanie spokojniej. Zasady wszędzie są te same.

Jeśli lubisz orientalne klimaty w wydaniu europejskim, to koniecznie wybierz się do Turcji. Tamtejsze zatoki zapierają dech w piersiach! Góry schodzące wprost do morza, zabytki z kilkutysięczną historią i zachwycająca przyroda. Ten mix nie może nie uwieść.

Czarter katamaranu luksusowego| Sardynia

Zobacz tutaj

Czarter katamaranu luksusowego| Wyspy Liparyjskie

Zobacz tutaj

Gdy na dźwięk muzyki nogi same ciągną Cię na parkiet, to Ibiza na Balearach będzie dla Ciebie idealna. Ale tylko na niewielkim obszarze. Nie cała wyspa tańczy i wystawia subwoofery. Są miejsca niezwykle ciche, klimatyczne, malownicze. I tam warto się udać jeżeli lubisz muzykę, ale nie na tyle by masakrować swoje bębenki w uszach.

Jeżeli mnogość wysp, zatok, małych miasteczek i swojskie klimaty jest tym co lubisz najbardziej, to wybierz na przykład Chorwację lub Grecję. Dużo tam atrakcji, sporo historii i zachwycająca przyroda. Tak naprawdę na Morzu Śródziemnym nie sposób się nudzić.

Wszędzie są ciekawe miejsca do zobaczenia, potrawy do spróbowania i ludzie do poznania. Na Morzu Śródziemnym masz do wyboru bardzo dużo, różnych katamaranów luksusowych do wynajęcia.

7 najpiękniejszych miejsc w Europie na luksusowy czarter

Zobacz tutaj

Dlaczego warto wybrać luksusowy katamaran?

Zobacz tutaj

Fountain Pajot 67 Power
luksusowy katamaran Samana 59
czarter luksusowego katamaranu hiszpania baleary