Bernard Labno
Bernard Labno
2022-09-01
Za pośrednictwem Blue Sails czarterowaliśmy katamaran w Grecji. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Personel firmy był bardzo pomocny przy wyborze ofterty oraz w trakcie przygotowań do rejsu. Zdecydowanie polecam.
Lucyna Sas-Swadźba
Lucyna Sas-Swadźba
2022-08-22
Wspaniały rejs zorganizowany przez Blue-Sails na Wyspach Liparyjskich! Katamaran Bali 4.6 był bardzo wygodny i zadbany, włoski skiper i hostessa bardzo mili i profesjonalni, z angielskim, który pozwolił mi na szlifowanie włoskiego:-). Pyszna kuchnia! Obsługa przez Blue Sails na najwyższym poziomie, odebrali telefon nawet w środku nocy, kiedy nie mogliśmy znaleźć katamaranu w marinie i udzielili nam wszelkiej pomocy abyśmy mogli się zaokrętować. Polecam! I sama na pewno wrócę!
Marcin Górzyński
Marcin Górzyński
2022-08-22
Polecam BLUE-SAILS Czartery Katamaranów 🙂
Magdalena Leńko
Magdalena Leńko
2022-08-05
Pierwszy rejs katamaranem i napewno nie ostatni ! Szczerze mogę powiedzieć jedne z najlepszych wakacji, cudowny rejs z BLUE-SAILS Świetna ekipa, bezkonkurencyjny pełen profesjonalizmu skipper Maciej, który zaplanował perfekcyjnie trasę zapewniając piękne widoki i niekończącą się ilość atrakcji Gorąco wszystkim polecam!!!
Magda Ciaciura
Magda Ciaciura
2022-08-04
Czarteruję jachty z firmą Blue-Sails od 2010 r. Zawsze jestem zadowolona. Serdecznie polecam 🙂
Maja Golec
Maja Golec
2022-08-03
Super wyjazd! Profesjonalizm oraz cudowna atmosfera! Serdecznie polecam!
Ireneusz Grzejszczak
Ireneusz Grzejszczak
2022-08-01
Świetne podejście, super profesjonalizm, bardzo dobry kontakt. Polecam. Wrócę do was na pewno 🙂
Gustawa Woźniak
Gustawa Woźniak
2022-07-31
Super firma, pełen profesionalizm!! Jeśli ktoś zastanawia się nam rejsem, serdecznie polecam firmę!
karrol666
karrol666
2022-07-15
Kolejny czarter zorganizowany przez Macieja z Blue Sails. Wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo - jacht w idealnym stanie, szybkie załatwienie formalności. Pełen profesjonalizm, idealne wpasowanie się w preferencje klientów, a przy tym przyjazne podejście i atmosfera. Krótko mówiąc polecam.
Skopiuj do schowka

WIECEJ OPINII?

ZOBACZ TUTAJ