Katamaran Ipanema 58 wewnątrz

Katamaran Ipanema 58 to piękny katamaran stoczni Fountain Pajot.

W wersji maksymalnie luksusowej, stworzonej pod prywatnego odbiorcę, Ipanema 58 może mieć tylko trzy kabiny dwuosobowe. Czwarta kabina przeznaczona jest dla załogi obsługującej gości. Usytuowana jest na dole wraz z kuchnią.

Goście mają do dyspozycji 3-kabiny z łazienkami z czego jedna jest dużo większa niż pozostałe tzw. owner cabin. Salon na górze jest za to bez aneksu kuchennego.

W wersji 5-kabinowej, jedna z kabin jest bardzo duża, pozostałe są mniej więcej podobnych rozmiarów. To jest opcja dla właściciela (zajmuje tę dużą kabinę), który zabiera na pokład znajomych (pozostałe kabiny).

Najpopularniejsze katamarany luskusowe

Zobacz tutaj

Luksusowy katamaran Alegria 67

Zobacz tutaj

Ostatnia z wersji jest 6-kabinowa, gdzie wszystkie kabiny są podobnych rozmiarów, a salon z kuchnią umieszczone są razem. Ta wersja jest często wykorzystywana w rejsach sprzedawanych na kabiny. Cztery kabiny mają łóżka typy King, dwie mają łóżka typu Queen.

Katamaran Ipanema 58 na zewnątrz

Katamaran Ipanema 58, jak większość tej wielkości katamaranów, ma olbrzymi górny pokład z kanapami i stolikami sprzyjającymi biesiadowaniu. Tak samo wygodne kanapy są oczywiście również na dolnym pokładzie w kokpicie, gdzie stoi stół, a oprócz tego są kanapy oraz moduł z lodówką i zlewem.

Z przodu katamaranu są materace wymarzone do kąpieli słonecznych oraz siatki, które są uwielbiane przez dziecięcą część wypoczywających na katamaranie.

Wygodne, szerokie zejścia do wody ułatwiają korzystanie ze sprzętu wodnego typu SUP-y, kajaki czy windsurfing oraz ponton.

luksusowy katamaran Ipanema 58
luksusowy katamaran Ipanema 58
Czarteruję jachty z firmą Blue-Sails od 2010 r. Zawsze jestem zadowolona. Serdecznie polecam 🙂Magda Ciaciura