CZARTER KATAMARANU

Lubisz żeglować i lubisz też komfort hotelu? A może nigdy nie żeglowałeś i oczekujesz na jachcie podobnych warunków jak w najlepszych hotelach?

Można to pogodzić! Czarter dużego katamaranu, często ze stałą załogą jest połączeniem wygody jaką daje hotel ze wspaniałymi doznaniami jakie daje żeglarstwo.

Zamiast siedzieć w zatłoczonym hotelu, jeść posiłki z tysiącem innych osób i codzienne oglądać to samo, masz możliwość zakosztowania wypoczynku w zupełnie innym, komfortowym wymiarze. Codziennie możesz być w innym miejscu bez konieczności pakowania i rozpakowywania.

W zależności od Twoich potrzeb, na katamaranie może być tylko skipper prowadzący jacht, ale może być też kucharz i osoba pomagająca w manewrach i obsłudze gości.

Do Twojej dyspozycji jest cały jacht. Możesz pojechać sam z osobą towarzyszącą, rodziną lub znajomymi. Kabiny są 2-osobowe jak pokoje hotelowe, każda z własną łazienką.

Posiłki przyrządzane są specjalnie dla Ciebie, spożywasz je w gronie znanych sobie osób z dala od tłumów. Zatrzymujesz się w portach lub zatokach. W zależności od upodobań korzystasz z tego co oferuje gwarne miasto lub z ciszy jaką znajdziesz w klimatycznych zatokach.

Jak spróbujesz takich wakacji, nie wrócisz już do hotelu….. no chyba, że po zapomnianą kosmetyczkę.