• Post category:Blog

5 bardzo dobrych powodów, dlaczego wybrać czarter luksusowego katamaranu, a nie hotel?

  1. Zmienność – bez zmiany zakwaterowania
  2. Prywatność – katamaran premium tylko dla Ciebie
  3. Elastyczność – przemieszczasz się jak chcesz i kiedy chcesz
  4. Service VIP –  obsługa zawodowej załogi tylko dla Ciebie
  5. Udogodnienia – bez dzielenia się z nieznajomymi

Czarter luksusowego katamaranu zapewnia prywatność i najwyższy luksus. Wakacje na pokładzie takiego takiego katamaranu, to wyjątkowe doświadczenie, z którym pobyt w stacjonarnym hotelu, choćby luksusowym, nie może według nas konkurować. Oto niektóre z powodów, dla których jesteśmy absolutnie przekonani, że wakacje na pokładzie katamaranu będą zarówno inspirujące, jak i niezapomniane.

1. Codziennie gdzie indziej bez zmiany zakwaterowania!

Luksusowe katamarany czarterowe można wynająć we wszystkich cudownych miejscach na świecie. Od popularnych Karaibów, Wysp Greckich, Chorwacji, Francji czy Włoch po równie niesamowite rejony jak Tajlandia czy Seszele.

Ale co jest zatem wyjątkowego w czarterze luksusowego katamaranu, skoro w wymienionych miejscach jest wiele świetnych hoteli. Racja, ale na pokładzie katamaranu możesz przemieszczać się z jednego miejsca w inne, bez zmieniania hotelu.  Możesz odwiedzić zaciszne zatoki  dostępne tylko od strony wody, robić zakupy w butikach międzynarodowych projektantów, imprezować w najmodniejszych klubach i popijać pyszne drinki w spokojnych barach na plaży … a wszystko to podczas tych samych wakacji, wszystko bez dotykania bagażu, tłumu turystów, negocjowania taksówek czy lobby hotelowego … po prostu niebo!

SESZELE
Tajlandia

2. Prywatność wśród ludzi

Sławy uwielbiają luksusowe jachty czarterowe, a jednym z powodów jest to, że jachty są niedostępne dla paparazzi! Nawet jeśli nie jesteś znaną i rozpoznawalną w świecie osobą, to prawdopodobnie radość z przebywania we własnej przestrzeni tylko z bliskimi – rodziną i przyjaciółmi – będzie dla Ciebie błogosławieństwem. Możecie spędzić razem wyjątkowy czas i mieć wystarczająco dużo miejsca, aby każdy miał własną przestrzeń i zapewnioną prywatność.
To wspaniałe uczucie zostawić za sobą zgiełk życia na lądzie, odpocząć z dala od miast i tłumów, cieszyć się spokojem, życiem morskim oraz lokalnymi zwyczajami i kulturą. . . wszystko w luksusie i tylko z tymi przyjaciółmi lub rodziną, z którymi chcesz być w pobliżu. A gdy znudzi Wam się spokój, to możecie zacumować w wybranym mieście, zwiedzać, bawić się, by znów schronić się na pokładzie luksusowego katamaranu i uciec do spokojnej zatoki.

luksusowy katamaran Samana 59
Lagoon 620

Najpopularniejsze katamarany luksusowe

ZOBACZ TUTAJ

Ile kosztuje czarter katamaranu luksusowego?

ZOBACZ TUTAJ

3. Wolność i elastyczność w podejmowaniu decyzji

Zawsze pytamy Cię z wyprzedzeniem o Twoje preferencje dotyczące czarteru. Pytania dotyczą tego co chcesz zobaczyć, co lubisz robić, jakie potrawy i napoje preferujesz itp. Chociaż zawsze przygotowana jest przykładowa trasa, uwzględniająca miejsca warte zobaczenia, to Twoje preferencje brane są pod uwagę i masz wpływ na przebieg rejsu. Masz możliwość zmiany trasy, ale zawsze zawsze pod czujnym okiem  kapitana. Jeśli znajdziesz miejsce, które Ci się podoba, możesz zostać tam dłużej.

To są Twoje wakacje, więc rejs odbywa się w Twoim tempie. Kapitan i załoga są chętni pomóc zaaranżować różne aktywności. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na romantyczny piknik na prywatnej plaży, czy nadszedł czas na zabawę w modnym barze na plaży, będą dokładnie wiedzieć, gdzie powinien być następny przystanek.

luksusowy katamaran Samana 59
luksusowy katamaran Samana 59

4. Twój osobisty szef kuchni na pokładzie katamaranu

To kolejny argument za przewagą luksusowego jachtu czarterowego nad hotelem, który naszym zdaniem jest niezwykle ważny! Podczas czarteru katamaranu posiłki przygotowane są wyłącznie dla Ciebie i Twojej rodziny czy przyjaciół. Szefowie kuchni, to mistrzowie w swoim fachu i z wielką przyjemnością zaspokoją niemal każde kulinarne życzenie.

Nie ma ustalonego menu, ponieważ jest ono dostosowane do Twoich gustów. Wykwintne posiłki, skąpane w słońcu grille, bankiety na świeżym powietrzu, kanapki i koktajle o zachodzie słońca … pakujesz już torbę podróżną?

czarter jachtu z załogą

5. Udogodnienia na luksusowym katamaranie

Każdy oczekuje czegoś innego na wakacjach, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni katamaran, który zapewni Ci maksimum komfortu. Możesz mieć katamaran załadowany zabawkami wodnymi, od nart wodnych po windsurfing czy narty wodne . Jeżeli potrzebujesz szybkiego internetu i biura, aby pozostać w kontakcie … to znajdziemy i taki. Chcąc się wyłączyć, zawsze idealnym sposobem jest ciekawa książka, wygodny materac na pokładzie i morska bryza. Powiedz nam czego potrzebujesz!
A co najważniejsze, wszystko to jest do Twojego wyłącznego użytku … nie musisz dzielić wygodną przestrzenią się z innymi gośćmi hotelowymi, których nawet nie znasz … Sprzęt i gadżety na pokładzie masz wyłącznie siebie. A dodatkowo, każdego dnia w innym miejscu.

czarter jachtu luksusowego z załogą
czarter luksusowego katamaranu Sanya 57

6. Rewelacyjna obsługa

Załoga na pokładzie luksusowego katamaranu, to profesjonaliści. Luksusowy katamaran, to Twój prywatny apartament na wodzie, w którym relacje załogi z gośćmi są na o wiele wyższym poziomie niż w jakimkolwiek hotelu lub na statku wycieczkowym. Troskliwa załoga jest zawsze blisko, gotowa zapewnić Ci pięciogwiazdkową obsługę przez cały czas. Są poza tym bardzo dyskretni i potrafią „znikać” odpowiednich momentach.

Załoga katamaranu, to coś więcej niż tylko obsługa. Udzielą Ci instrukcji dotyczących żeglarstwa, nurkowania, kajakarstwa, windsurfingu i nie tylko. Czarter to świetny czas i miejsce, aby nauczyć się nowych umiejętności we własnym tempie z wysokiej jakości sprzętem.

Wiemy od naszych klientów, którzy spróbowali tej formy wypoczynku, że za każdym razem było to wspaniałe przeżycie. Zupełnie inne od siedzenia cały czas w tym samym hotelu (nawet najbardziej luksusowym).

czarter luksusowego katamaranu
czarter luksusowego katamaranu z załogą
Śpieszę poinformować, że rejs udał się znakomicie. Komfort bardzo dobry, miejsca dużo. Obsługa bardzo dobra i miła, firma godna polecenia. Dzięki wielkie za współpracę, poszerzyliśmy wspólnie grono fanów Karaibów o kilka osób co jest szczególnie cenne.Jacek Meresta