• Post category:Blog
katamaran Alegria 67

To jest klasa sama w sobie.

Stocznia Fountain Pajot znana jest z tworzenia katamaranów, które mają elegancką, cieszącą oko linię kadłubów. Katamaran Alegria 67 jest dokładnie taki. To już jest konkretnych rozmiarów katamaran. Dzięki dbałości o wygląd, a nie tylko wygodę zaprojektowano katamaran, który mimo swej wielkości nie przytłacza.

Alegia 67 to potężny, luksusowy katamaran z klasycznym podziałem wnętrza. Kuchnia może być w dwóch wariantach. Na dole w jednym z pływaków, albo na górze, będąc częścią strefy dziennej. Wszystko zależy od tego jaką opcję zamówił właściciel.

W najbardziej luksusowym wydaniu katamaran Alegria 67 ma 4 kabiny dwuosobowe. Na tej wielkości katamaranie, każda z czterech kabin, to już całkiem spory apartament! Może też być w wariancie 5 czy 6 kabinowym.

Pokład oferuje mnóstwo miejsca. Nie dość, że z tyłu są wygodne kanapy i duży stół przy którym można do woli biesiadować, to jeszcze przedni pokład gwarantuje pełnię wypoczynku.

Na przodzie również są wygodne siedziska, a w najbardziej luksusowym wydaniu może być nawet jacuzzi.

Katamaran Alegria 67 ma też górny pokład, na którym goście uwielbiają przesiadywać. Jest przewiewnie, z osłoną od słońca i widoczność jest zdecydowanie lepsza niż z dolnego pokładu.

Polecam. Firma kompleksowo pomaga w czarterze jachtu. Od znalezienia odpowiedniej jednostki, poprzez dopilnowanie wszystkich płatności i formalności, po życzenie udanych wakacji w dniu czarteru. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie przygotowań. Super kompetentna ekipa biura. Jeszcze raz polecamJarek Syc