• Post category:Blog

Katamaran Lagoon Seventy7, to prawdziwy krążownik mórz! Lekko licząc, ma 255 m2 głównego pokładu. A gdzie kabiny, gdzie górny pokład, równie przepastny!

Lagoon Seventy7, to klasa sama w sobie. Wyposażenie katamaranu jest dopracowane i w miarę możliwości jak najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli.

Katamaran może występować w najbardziej luksusowej wersji, czyli 3-kabinowej, gdzie największa kabina, to prawdziwy apartament. Opcjonalnie może mieć … balkon.

Pozostałe wersje to 4, 5 i 6 kabin, gdzie jedna zawsze jest tą największą, tzw. armatorską. Balkon jest zawsze opcją, nie występuje na standardzie.

Przy mniejszej ilości kabin kuchnia znajduje się w pływaku, na dole, a obok niej usytuowana jest kabina dla załogi. Przy większej ilości kabin kuchnia mieści się przy salonie na głównym pokładzie.

Poza tym na katamaranie Lagoon Seventy7, w wersji 3 lub 4 kabinowej, przewidziano możliwość umieszczenia w jednym z pływaków sali kinowej, sali konferencyjnej lub gabinetu masażu i spa.

Na zewnątrz, do dyspozycji gości jest mnóstwo miejsca. Na głównym pokładzie to kokpit z bardzo dużą strefą jadalnianą i wypoczynkową oraz przedni pokład z miejscem do wypoczynku z wygodnymi kanapami.

Górny pokład katamaranu Lagoon Seventy7 oprócz tego, że sam w sobie jest wspaniałym miejscem widokowym, może oferować strefę relaksu z kanapami i materacami oraz jadalnię w wersji podstawowej lub jacuzzi w wersji premium.

Kabiny są duże i wygodne z podwójnym łóżkiem typu King. Każda ma swoją łazienkę z wygodną strefą prysznicową. W wersji z większą ilością kabin dostępne jest wyposażenie niektórych kabin w łóżka typu Twin.