CZARTER KATAMARANU – INNE KIERUNKI

Oprócz łatwo dostępnych akwenów morza Śródziemnego i Karaibów są jeszcze inne miejsca rozpalające wyobraźnię.

SESZELE – czarter luksusowego katamaranu

Należą do nich Seszele, archipelag niewielkich, spokojnych wysp, gdzie w zatoce można być sam na sam z oszałamiającą przyrodą. Seszele nazywane są rajskimi wyspami. Nie bez powodu… Charakterystyczne dla Szeszeli są granitowe, obłe, olbrzymie skały. Na wyspie Curieuse  spotkasz gigantyczne żółwie i ptaki, które gniazdują na ziemi na wyspie Aride. Poza tym rośnie tutaj palma (i tylko tu!) wydająca owoce w kształcie… pośladków!?

Seszele
Seszele

Luksusowy czarter katamaranu ze stałą załogą

Zobacz tutaj

Jak wybrać luksusowy katamaran na wakacje?

Zobacz tutaj

POLINEZJA FRANCUSKA – czarter katamaranu luksusowego

Polinezja Francuska, nazywana jest z kolei perłą na końcu świata. I to dosłownie. Praktycznie na każdej wyspie archipelagu znajduje się farma pereł. Możesz wziąć udział w wycieczce i pokazie jak wygląda taka farma. Dodatkowo lot helikopterem nad Bora-Bora dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, a na koniec zostaw sobie obserwację karmienia rekinów.

Polinezja Francuska
Polinezja Francuska

TAJLANDIA – czarter katamaranu luksusowego

Tajlandia, niezmiernie barwna, smakowita i tania. Bogactwo kolorów onieśmiela, a przepyszna tajska kuchnia zniewala.  Jeżeli zamierzasz spróbować prawdziwego jedzenia, to koniecznie skuś się na street food, czyli jedzenie na ulicy. Jest świeże i przygotowywane na bieżąco. Poza tym możesz kierować się śladami Jamesa Bonda albo Leonardo Di Caprio. Do wyboru 🙂

Tajlandia czarter katamaranu
Tajlandia
Tajlandia