• Post category:Blog

Jeżeli jesteś gdzieś lub masz coś co wprawia Cię w zachwyt, to czujesz się wspaniale. Może nawet czujesz dumę, że jesteś w danym miejscu lub masz coś wyjątkowego.

Możesz poczuć podwójną dumę jeżeli wybierzesz się na wakacje pod żaglami na katamaran. Katamaran ma bowiem dwa kadłuby, w których się mieszka, więc radość podwójna.

A jeśli na dokładkę ten katamaran nazywa się Twin Pride, to już szczęście do kwadratu 🙂

Twin Pride to katamaran Lagoon 500. Nie jest może największym katamaranem, ale jest piękny, bardzo dobrze wyposażony i ma dwie osoby załogi, skippera i hostessę.

Skipper czuwa nad przebiegiem rejsu i bezpieczeństwem, a hostessa pomaga skipperowi w manewrach i przygotowuje posiłki. Więcej o tym czym zajmuje się załoga na luksusowym katamaranie możesz przeczytać tutaj: https://www.czartery-luksusowe.pl/luksusowy-czarter-katamaranu-z-zaloga/

W kabinach katamaranu można zakwaterować 8 gości w 4 kabinach dwuosobowych. Przy każdej z kabin znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą.

Wnętrze katamaranu jest klimatyzowane, co jest bezcenne w upalne noce i wyjątkowo gorące dni.

Goście mogą urozmaicać sobie kąpiele w pięknych zatokach korzystając z zabawek wodnych, w które wyposażony jest katamaran. Są to narty wodne, ponton motorowy RIB, donat do ciągnięcia i SUP.

Nic tylko rezerwować!

Twin Pride dostępny jest w Grecji, ale jak dłużej będziesz się zastanawiać nad tą formą wakacji, to już może nie być dostępny 😉

Z kim na Karaiby – oczywiście tylko i wyłącznie z firmą Blue-Sails – Agnieszka i Maciej Olszewscy – www.blue-sails.com Profesjonalizm i fachowa obsługa już od samego początku organizacji czarteru katamaranu Lagoon 500 (polecamy tę jednostkę) oraz “trzymanie ręki na pulsie” w trakcie trwania rejsu to właśnie Oni – Blue-Sails. Anglersi mówią, więc – WIELKIE DZIĘKUJEMYAnglersi