• Post category:Blog

Gulet to nie katamaran, ale…

Piszę o guletach, ponieważ są bardzo komfortowe i oferują mnóstwo miejsca, zupełnie jak katamarany. Zarówno na przestronnych pokładach, jak i w kabinach oraz częściach wspólnych. Na tym podobieństwa się jednak kończą.

Czym są gulety, skąd pochodzą, gdzie je można wynająć i ile kosztują, piszę na stronie im poświęconej: CZARTER JACHTU TYPU GULET.

Gulet w Turcji, Grecji i w Chorwacji

Powiem tylko, że jeżeli szukasz czegoś luksusowego, bardzo wygodnego i w dobrej cenie, to sugeruję wynajęcie guleta. Gulety dostępne są  wyłącznie na Morzu Śródziemnym. Głównie w Turcji, mniej w Grecji i Chorwacji.

Gulet  dla dużej grupy lub na warsztaty

  • Jeżeli planujesz wyjazd na 20 osób i wszyscy mają być na jednym jachcie, to raczej nie znajdziesz takiego katamarana, a guleta i owszem.
  • Jeżeli planujesz w czasie rejsu prowadzić warsztaty, zajęcia jogi i potrzebujesz dużo miejsca, to gulet ma go pod dostatkiem!

Atutem guletów jest załoga. Na standardzie są to 3-4 osoby do obsługi, a na większych – jeszcze więcej. No i jedzenie! Pyszne 🙂

Jeżeli nie chcesz swojej dużej grupy dzielić lub upychać jak sardynek w puszcze; chcesz im zapewnić obsługę na poziomie i bierzesz pod uwagę Morze Śródziemne, to weź pod uwagę czarter guleta w Turcji, Grecji czy Chorwacji.

Zajrzyj na stronę CZARTER JACHTU TYPU GULET po więcej szczegółów.