Termin i akwen: Wrzesień 2013 – Grecja
Imię i nazwisko: Krzysztof

Dziękuję serdecznie w imieniu sponsora i całej załogi za profesjonalne przygotowanie nam wszystkich formalności związanych z czarterem. Pana propozycja skorzystania z jachtu DB była trafiona w 10!

Bardzo podobał nam się jacht i jego wyposażenie. Super załoga / 6 osób/ 3 mężczyzn / kapitan, mechanik, operator sprzętu/ i 3 panie / kucharz i 2 stewardesy/. Wszyscy niezwykle sympatyczni, uczynni a co najważniejsze profesjonaliści w tym co robili. Ani przez moment nie byliśmy skrępowani ich obecnością, a wszystkie nasze życzenia były natychmiast spełniane z nie znikającym uśmiechem na twarzy. Spędziliśmy wspaniały tydzień, przy pięknej pogodzie, obfitujacy w wiele wrażeń. Zobaczyliśmy Poros i Hydrę a na Cykladach: Aigos, Paros, Milos, Syros i Santorini. Przez cały rejs super smaczne wyżywienie, uwzględniające preferencje członków załogi. Osobiście ostatniego wieczoru podziękowaliśmy całej załodze, żegnając się z łezką wzruszenia w oku z obu stron.

Jeszcze raz dziękuję Panu za polecenie tego jachtu i zorganizowanie nam cudownego rejsu. Będę polecał wszystkim usługi Blue Sails.

Pozdrawiam
Krzysztof