• Post category:Blog

Co powiesz na wakacje na pokładzie luksusowego katamaranu?

Prywatność, jaką daje czarter takiego katamaranu, to najlepsza okazja, aby uciec od świata i cieszyć się czasem spędzonym z rodziną czy przyjaciółmi.

Katamaran, to Twój apartament na wodzie. Pozwala zapomnieć o zgiełku, ryzyku i wymaganiach normalnego życia. Odpoczniesz od miast i tłumów, w miejscach często dostępnych tylko dla jachtów i będziesz cieszyć się spokojem kotwicowisk, zacisznych plaż i naturalnej scenerii.

Luksusowy katamaran, to przestrzeń wyłącznie dla Ciebie i Twoich bliskich, bez spojrzeń innych gości hotelowych.

Obsługa na pokładzie Twojego katamaranu doskonale wie jak zadbać o Twoje bezpieczeństwo, co oznacza, że na pokładzie mieszkasz w czystym i bezpiecznym środowisku.

To profesjonaliści, oferujący Tobie pięciogwiazdkowe usługi. I są dyskretni.

Będąc na jachcie ze swoją rodziną lub przyjaciółmi możesz mieć wpływ na to gdzie chcesz płynąć i jak spędzać czas. Bez dostosowywania się do wymogów hotelu czy innych gości.

Możesz poprosić o taki dobór trasy, by trzymać się z daleka od zaludnionych miast czy kurortów.

To okazja, aby planować wakacje nie podążając utartymi ścieżkami.

Czarter luksusowego katamaranu, to również pierwszorzędna kuchnia. O jej poziom dba szef kuchni, mistrz w swoim fachu, który z zaspokoi każde Twoje kulinarne życzenie.

Sposób w jaki spędzisz czas na katamaranie dopasuj do swoich potrzeb. Lubisz spokój i ciszę? Zrelaksuj się w słońcu na pokładzie, korzystając z z materacy i sof rozmieszczonych we wszystkich miejscach 🙂

Jeśli wolisz więcej aktywności, to wybierz katamaran, który ma dużo tzw. zabawek wodnych (water toys), takich jak skutery wodne, nadmuchiwane zjeżdżalnie, kite’y czy inne „wynalazki”.

Skontaktuj się z nami, aby poznać przekonać się, że wakacje na pokładzie luksusowego katamaranu są idealnym rozwiązaniem gdy szukasz prywatności. Z przyjemnością doradzimy Ci katamaran, na pokładzie którego spędzisz swoje wakacje.