• Post category:Blog

Lagoon 560, po metamorfozie, dostępny jest w Grecji z Aten lub Cykladach.

Byłam, widziałam! Na katamaranie zostały odnowione wszystkie kabiny i nie tylko! Jest w absolutnie doskonałym stanie.

Tylko pomyśl, jakby to było cudownie wybrać się na wakacje na pokładzie tego katamaranu! Spędzić absolutnie wspaniały czas żeglując po greckich wyspach i smakując pysznego jedzenia.

Pewnie zadajesz sobie pytanie, czy taka forma spędzania wakacji jest dla Ciebie. Słusznie! Może poniższe założenia ułatwią Ci decyzję.

Dla kogo JEST ta propozycja:

 • jeśli lubisz doświadczać nowych rzeczy
 • jeśli jesteś zmęczony/a tłumem na plażach i basenach
 • jeśli nudzą Cię schematy
 • lubisz zwiedzać, ale nie lubisz zmieniać hoteli

Dla kogo NIE JEST ta propozycja:

 • jeśli lubisz wypoczywać wyłącznie w znanej formule hotelowej
 • jeśli spędzać wakacje w jednym miejscu
 • jeśli nie interesuje Cię zwiedzanie
 • jeśli lubisz mnóstwo ludzi wokół siebie (na basenie, w hotelu)

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się jak najbardziej lubisz spędzać czas wolny.

Jak wygląda spędzanie czasu na katamaranie Lagoon 560?

Pobyt na katamaranie to spokój, czas na książkę, rozmowy i tzw. „nicnierobienie” przy jednoczesnym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce! Odkrywanie zatok z krystaliczną wodą, kolorowych miasteczek i lokalnych tawern z pysznym jedzeniem, to jest jachtowa codzienność.  Jest też element przygody, przecież to w końcu podróżowanie jachtem po morzu, od wyspy do wyspy 🙂

A jak znudzi Ci się „nicnierobienie”, to możesz skorzystać ze sprzętu wodnego:

 • 2 x morskie skutery
 • 2 x kajaki (2 osobowe)
 • 2 x deska SUP
 • ABC do snorklingu (10 kompletów)
 • wędki

Zapraszamy Ciebie i Twoją grupę na pokład Lagoon 560. To bardzo wygodny katamaran z dużym, przestronnym salonem i 5 kabinami każda z własną, prywatną łazienką. Teraz po reficie jest tam naprawdę po domowemu 🙂 Komfortowo może na nim przebywać 10 gości. Nad wszystkim czuwa 2 osobowa załoga w postaci kapitana i hostessy przygotowującej posiłki i pomagającej skipperowi.

czarter jachtu luksusowego z załogą

Ile kosztuje wynajęcie katamaranu Lagoon 560?

Na Morzu Śródziemnym są trzy sezony 🙂 Low, Mid i High Season i każdy ma swoją cenę.

 • 16500 EUR (1650 EUR/osoba/tydzień) Low season, to wiosna i późna jesień (maj, październik).
 • 20000 EUR (2000 EUR/osoba/tydzień) Mid season, to wczesne lato i wczesna jesień (czerwiec, wrzesień).
 • 22000 EUR (2200 EUR/osoba/tydzień) High season, to miesiące wakacyjne (lipiec, sierpień).

Do tego dochodzi tzw. APA. W skrócie, jest to zaliczka na poczet kosztów jedzenia, paliwa, postojów i różnego rodzaju opłat w trakcie rejsu. Jest to zazwyczaj ok. 25-30% ceny czarteru.

Wiedziałe/aś o tym, że urlop przedłuża życie o 37%! Wyobraź sobie, że część tego czasu na urlop spędzasz na katamaranie. Może liczyłoby się to podwójnie?

Twoja szansa na wyjątkowe wakacje może szybko zniknąć!

Nie czekaj z podjęciem decyzji. Miejsca na rejsie na najbliższe miesiące szybko się wyczerpują. Wakacje to tylko 8 tygodni, który z nich wybierasz dla siebie?

Zdajesz sobie więc sprawę z tego, że im dłużej się zastanawiasz, tym masz mniejszą szansę by wynająć katamaran w terminie, który Cię interesuje?

Możesz oczywiście nic nie robić i spędzać wakacje jak zawsze, ale możesz też zrobić coś nowego, ekscytującego! Twoje wakacje, Twój wybór.

Zaufaj nam – Blue Sails działa na rynku od 2006 roku!

Nasi klienci cenią nas za olbrzymią wiedzę o katamaranach i akwenach.

Nieprzerwanie od 2006 roku zdobywamy wiedzę o nowych modelach katamaranów i akwenach, na które wysyłamy naszych klientów. Jeździmy na targi branżowe w Europie sprawdzając co się nowego pojawiło i na co warto zwrócić uwagę. Żeglowaliśmy na większości katamaranów dostępnych w czarterach, więc wiemy, że ten konkretny jest wart uwagi i naprawdę komfortowy.

Przez lata współpracy z organizacją SOS Wioski Dziecięce pomogliśmy wielu dzieciom doświadczyć magii spełniania marzeń, a recenzje na Google też świadczą o naszym profesjonalizmie i dbałości o najwyższą jakość usług.

Nasza Gwarancja Satysfakcji

Nasza Gwarancja Satysfakcji, to Twoje bezproblemowe wakacje.

Rejs nie spełnił Twoich oczekiwań? Skontaktuj się z nami, a my zwrócimy Ci 10% jego wartości w gotówce.

Jeśli wrócisz niezadowolony z powodu stanu technicznego jachtu, zobowiązujemy się do zwrotu 10% wartości czarteru. Pod warunkiem, że armator otrzymał od Ciebie pisemną reklamację z tego tytułu. Gwarancja Satysfakcji, to pewność, że współpracujemy ze sprawdzonymi armatorami. Wiemy, jak dbają o jachty i w jakim są one stanie, dlatego jesteśmy pewni tego, co proponujemy!

Masz aż 14 dni kalendarzowych od dnia zakończenia czarteru na zgłoszenie ewentualnych reklamacji. Zwrot 10% wartości czarteru nastąpi poprzez przelew na wskazane konto w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia. Wartość zwrotu obliczana jest od podstawowej ceny czarteru określonej w umowie, bez uwzględnienia opłat dodatkowych (APA).

Nie pozwól, aby Cię ominęły ciekawe wakacje!

Działaj szybko, zarezerwuj wyjątkowy katamaran na swoje wyjątkowe wakacje. Zapomnij o tłoku i rutynie, witaj w świecie luksusu i przygody!

WYŚLIJ ZAPYTANIE O CZARTER KATAMARANU

Kontakt Lagoon 560